-->

کامپکتور

گروه صنعتی ماشین آلات آماگ عرضه کننده کمپاکتور یا زمین کوب در انواع بنزینی ، دیزلی و برقی مخصوص فضاهای پوشیده و تونل

در مدل های کمپکتور قورباغه ای ، کمپکتور مخصوص کانال های کم عرض ، کمپکتور غلطکی ، کمپکتور گیربکسی با قابلیت حرکت به جلو و عقبکمپکتور صفحه ای

دستگاه کمپکتور صفحه ای یا کمپاکتور دستی (فشرده ساز صفحه ای) یک ابزار بسیار ضروری در تجهیزات ساخت و ساز است که برای فشرده کردن انواع مختلف خاک و شن و بتن استفاده می شود. اگر چه هر یک از مدلهای کمپکتور صفحه ای دارای مشخصات مختلف است، اما عمدتا همه آنها شامل یک صفحه فولادی سنگین است که بر روی پایه دستگاه و بخش حمل کننده نصب شده است.

کمپکتورها در محلها و نقاطی که دارای عرض کمی هستند و غلطکها نمیتوانند در آنجا تردد کنند بسیار مفید هستند. با کمک این ابزار بسیار کارآمد انواع سطوح کم عرض و باریک خاکی ، شنی ، ماسه ای و … میتوان فشرده و متراکم نمود.کمپکتور ها در واقع مکمل غلطک ها می باشند.

کمپکتورهای دستی قابلیت کوبندگی ۱٫۵ الی ۲ تن را دارا می باشند که با توجه به نوع موتور آن متفاوت است و برای فشرده سازی خاک، شن، ماسه و آسفالت به کار می روند.انواع کمپکتور :

کمپکتور بنزینی

کمپکتور دیزلی

ساخت کمپکتور

کمپکتور را به نام های دیگر نیز معروف میباشد :
کمپکتور صفحه ایی ، کمپکتور موتوری ، کمپکتور قورباقه ایی ، کمپکتور کانگوروایی

گروه ماشین آلات آماگ آمادگی فروش کمپکتور در انواع مختلف و همچنین ساخت کمپکتور جهت ارائه به همکاران و صنعتگران گرامی می باشد ، طراحی و ساخت کمپکتور در مجموعه آماگ با کیفیت بالا به صورتی انجام میگیرد که قیمت کمپکتور مقرون به صرفه باشد .

ارتباط با شرکت

دفتر مرکزی :

66388612 021 ، 66382637 021

نمایشگاه : 55407170 021

همراه : 09121386306

فکس : 89774596 021

ایمیل :

info@amagengine.com

www.amagmachinerygroup.com

آماگ

آماگ : گروه ماشین آلات آماگ (پارس یدک آرین) ارائه دهنده کلیه خدمات فنی و بازرگانی، ماشین آلات راهسازی و ساختمانی

AMAG MACHINERY GROUP

آدرسهای ما

  • دفتر مرکزی : شمال به جنوب بزرگراه نواب ، نرسیده به پل سپه ، پلاک 412 ، واحد 171
  • نمایشگاه : غرب به شرق بزرگراه آزادگان ، جنب پمپ بنزین علی آباد قاجار ، خیابان گل سرخ (کاج ) ، پلاک 1.1 ،گروه ماشین آلات آماگ